مراحل شارژ کارت هدیه

 

دقت فرمایید:

 

جشنواره " نوروزی 90 روز با ال‌جی" از 1 بهمن  1396 تا 31 فروردین1397 در جریان خواهد بود و مهلت نصب محصولات تا 10 روز پس از پایان جشنواره ( 10 اردیبهشت 1397 ) است.

 

• جهت دریافت تخفیف‌های پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره‌84733-021 تماس حاصل فرمایید.

• تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال‌جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم‌خانگی، درج شده است) معتبر است. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمايید.

• به ازای هر محصول مشمول جشنواره " نوروزی 90 روز با ال‌جی" که خریداری می‌کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره‌ آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

• حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می‌توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت‌بانکی  نیز حداکثر 20 روز پس از ارسال شماره‌ کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

• جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می‌توانید عدد  1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام کرده‌اید، به سامانه 100083583 ارسال فرمایید.

• در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت بیست روز از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام کرده‌اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره021-84733( بخش جشنواره‌ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا 3 ماه پس از پایان جشنواره خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت‌ها میسر نیست.

• کارت هدیه‌ پرداخت الکترونیک سامان را می‌توانید در هنگام خرید از همه کارت‌خوان‌های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی‌توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.